Jelenleg még kis létszámmal üzemelő fejlesztői csapatunkba keresünk új tagot. Első sorban számlaképes fejlesztők jelentkezésére számítunk.

Unalmas, monoton feladatokkal nem igazán tudunk szolgálni, azonban, ha nem rettensz meg a változatos kihívásoktól, és vevő vagy az újítások bevezetésére, kreatív megoldások kiötlésére, akkor remek táptalajt tudunk biztosítani leendő munkád során.

Az új kollégára az alábbi feladatokban számítunk készségtől függően:

  • Meglévő régi kódbázist érintő fejlesztések teljesítése
  • Új projektek megtervezésében való aktív közreműködés
  • Új fejlesztések elvégzése modern szemlélet mellett.

Elvárások

  • Magabiztos legalább 2 éves fejlesztői tapasztalat Synfony vagy Laravel környezetben. Ne csak használni tudd, hanem értsd is a működését.
  • OOP szemlélet,
  • Önálló munkavégzés, és baráti kapcsolat ápolása a Google keresővel, illetve a Stackoverflow-val
  • Kreativitás a feladatban felmerülő nehézségek áthidalására
  • Git verziókezelő ismereteLegalább alapszintű frontend és sql ismeretek
  • Fogékonyság az új dolgok megismerésére és alkalmazására, mert ahogy a PHP5.6 fölött is eljárt az idő, el fog járni azok fölött a technológiák fölött is, amik most korszerűek.

Előny

  • VueJs ismerete
  • üzemeltetési ismeretek (linux)
  • tapasztalat projektek tervezésében

Amit mindezért nyújtani tudunk

  • Kulturált munkahelyi környezet
  • Folyamatosan fejlődő céges háttér (az anyacég több mint 10 éve folyamatos fejlődő tendenciát mutat az informatikai üzemeltetés területén)
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Kitöltendő teszt

Vélemény, hozzászólás?

Rendszergazda vészhelyzeti telefonszám
ElérhetőségekElérhetőségek