Olvasási idő: < 1 perc

cv@gbl.hu

és már hívunk is!

Ilyen munkáid lesznek a gbl bővülő csapatában:

  • Széleskörű 2nd line rendszergazdai teendők ellátása Windows rendszerekben.

Akkor jelentkezz, ha kipipálod az alábbiakat:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat vállalati környezetben
  • MS Windows Server 2016-2022 Active Directory Menedzsment, hibaelhárítás, tervezés multilokációs környezetekben
  • M365 Modern Workplace (Mail, Sharepoint Online, OneDrive, EndPoint, stb.) menedzsment, hibaelhárítás, tervezés
  • Általános Windows szerver alkalmazás menedzsment (MSSQL, IIS, DHCP, DNS.)
  • Biztonsági mentés megoldások ismerete (preferált: VEEAM)
  • Hálózati ismeretek, diagnosztikai tapasztalat (L2,L3 kommunikáció, névkiszolgálás, domain kezelés)
  • Windows hálózati szolgáltatások (TCP\IP) ismerete, menedzselése
  • Ügyfélcentrikus kommunikációs készség, csapatszellem
  • Nyitott gondolkodás, agilis szakmai hozzáállás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyben vagy, ha van:

  • Microsoft tanusítványod
  • HyperV, VMware tapasztalatod
  • Remote Desktop Services (RDS) tapasztalatod
  • Hibajegykezelő rendszerek használatában való jártasságod – akár üzemeltetési oldalról is
  • VOIP rendszer alapismereted
  • CISCO, Sophos, Mikrotik eszközökhöz alapismereted
  • B kategóriás jogosítványod

A gbl nyújtja Neked:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Projectek tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • Vidám, nyitott, fiatalos összetartó csapat
  • Hangulatos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Itt fogsz dolgozni:

1041 Budapest, Árpád út 39-43.

Gravatar ehhez a szerzőhöz: Garami Mátyás Garami Mátyás
Garami Mátyás vagyok, a GBL IT GROUP KFT. ügyvezetője.
Microsoft Silver Partnerként a Microsoft 365 Modern Work területére specializálódtunk, melyben közel 100 vállalat számára biztosítunk folyamatos támogatást.
Célom az, hogy tapasztalatommal, releváns és informatív tartalmakkal nyújtsak segítséget az ügyfeleknek és olvasóknak abban, hogy megértsék, miként használhatják ki a Microsoft 365-ben rejlő lehetőségeket, melyekkel növelhetik a termelékenységüket és kényelmesen állhatnak át hibrid munkavégzésre miközben nem csupán a csapatmunka és a kommunikáció minősége javul, de az IT biztonsági szint is növekszik.

Vélemény, hozzászólás?

Rendszergazda szolgáltatás központi hibák vészeseti vonala
Ügyfélportál belépésÜgyfélportál belépés